Hele İstanbul gibi etrafı masmavi denizlerle çevrili Boğaz’ın incisi bir şehirde, yelkenlileri de “deniz kızları”na benzetirsiniz. Fotoğraf, 1910 yılında Tophane açıklarında çekilmiş. Zaman içinde bu suları kirlettiğimize şimdi çok yanıyoruz…
Related Posts
Tatilin ilk 5 gününde acı bilanço
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Bayram tatilinin ilk 5 gününde meydana gelen trafik kazalarında 36 kişi hayatını kaybetti, 6 bin 550 kişi de yaralandı” açıklamasında bulundu
Kurban satış yerlerinde denetimler sürüyor
Niğde Belediyesi Hayvan Pazarı’nı ziyaret eden Niğde Tarım ve Orman İl Müdürü Asım Baş, pazar esnafı ve vatandaşlarla görüştü. Asım Baş, kurban bayramı süresince hayvan sağlığını ve vatandaşların güvenli gıda tüketimini sağlamak için denetimleri …
Milli Tekvandocu Enbiya Taha Biçer, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonluğu Hedefliyor
23 yaşındaki milli tekvandocu Enbiya Taha Biçer, 11. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda altın madalya kazandıktan sonra Avrupa Şampiyonası, Dünya Şampiyonası ve 2028 Los Angeles Olimpiyatları hedeflerine odaklandığını belirtti. Biçer, başarılarıyla gurur duyulan bir sporcu olarak Türk bayrağını göndere çektirmeyi ve İstiklal Marşı’nı okutmak istediğini ifade etti. Antrenörü Ahmet Turan Dinçer ise Biçer’in başarılı bir sporcu olduğunu ve onunla gurur duyduklarını söyledi.